با تلاش و پیگیری های آقای موسی پور بخشدار گلزار، سعید معاذالهی دهیاری، و شورای روستای صاحب آباد و زحمات دفتر روستایی استانداری معابر اصلی روستای صاحب آباد با متراژی بیش از هشت هزار متر مربع زیرسازی و آسفالت گردیده است و بیش از 80 درصد کوچه های روستای مذکور زیر سازی و آماده آسفالت می باشد که تا پایان تابستان پس از جابجایی تیرهای برق آسفالت می شوند.
توسط : محمدرفیع نخعی |  
باردگر مردم ولایی و همیشه در صحنه شهر گلزار همراه و همگام با مردم سراسر کشور تنفر و انزجار خود را از استکبار جهانی با ندای مرگ بر اسرائیل و آمریکا ، ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند و ... در روز جهانی قدس به نمایش گذاشتند . مراسم راهپیمایی روز جمعه مورخ 1395/4/11 رأس ساعت 11 صبح با اجتماع کثیری از مردم، خانواده شهداء مسئولین و کارمندان ادارات، بسیجیان از مقابل بخشداری به طرف امامزاده عبدالله انجام و در صحن امامزاده به قرائت قرآن، سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین کارآموز روحانی بسیجیان مسجد جامع، قرائت ده بند قطعنامه پرداختند و در پایان در همان مکان نماز جماعت برگزار گردید.
توسط : محمدرفیع نخعی |  
طی پیگیری های آقای موسی پور بخشدار گلزار و تلاش آقای ابراهیمی دهیار شیرینک بستر کوبی بیش 1500 متر (طول) از معابر روستای شیرینک جهت شن ریزی و آسفالت آماده گردیده است. و همچنین رضایت بازگشایی سه معبر که نیاز به خاکبرداری داشته است انجام شده است.
ادامه مطلب
توسط : محمدرفیع نخعی |  
صبح روز شنبه مورخ 1395/3/8 جلسه رسیدگی به حفر چاه آب آشامیدنی روستای چهارطاق با حضور معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری، بخشدار گلزار، مسئول آبفار شهرستان، شورای اسلامی و دهیاری روستا در محل بخشداری برگزار گردید. ابتدای جلسه آقای موسی پور ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین جلسه سخنانی در خصوص مسائل و مشکلات آب آشامیدنی روستاهای بخش ایراد نمودند و در ادامه آقای ایرانمنش بیانگر این موضوع بودند که اعتبار دولتی برای اجرای حفر چاه آماده است و نیاز همکاری مردم با مسئولین مربوطه باعث پیشرفت سریع کار میشود. در پایان آقای حسامی گزارشی از عملکرد و هزینه های انجام شده پروژه روستای چهارطاق را مطرح نموده و قول مساعد داده اند که ظرف مدت ده روز آینده نسبت به ژئوفیزیک نمودن چند نقطه جهت حفر چاه اقدام نمایند.توسط : محمدرفیع نخعی |  توسط : محمدرفیع نخعی |  
صبح روز چهارشنبه مورخ 1395/2/29 جلسه سرمایه گذاری و اشتغال بخش گلزار در قالب اجتماعی کردن نظم و امنیت با حضور فرماندار شهرستان بردسیر و بخشدار گلزار و حضور آقایان سرهنگ منصوری رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی استان، سرهنگ پاسدار معاون اجتماعی فرماندهی استان، سرهنگ جهانشاهی فرماندهی انتظامی شهرستان بردسیر، سرهنگ یوسفی رئیس دفتر تحقیقات کاربردی استان، سرهنگ بازنشسته امیری رئیس کانون بازنشستگان استان، سروان دکتر عضدی کارشناس ارشد دفتر تحقیقات، ستوانیکم گلستانی فرماندهی پاسگاه گلزار و اعضای شورای اداری بخش در محل بخشداری برگزار گردید. در ابتدا جلسه آقای موسی پور ضمن خیرمقدم و تبریک اعیاد شعبانیه به حاضرین همکاری خود و شهرستان را به جهت برگزاری طرح اجتماعی کردن نظم و امنیت اعلام نمودند، و در ادامه مسئولین اجرایی طرح در خصوص نحوه و چگونگی اجرای برنامه سخنانی ایراد نمودند و بیانگر این موضوع بودند که رسیدن به توسعه نیاز به امنیت داشته و وجود امنیت در قبال پیشگیری قابل اجرا خواهد بود.

توسط : محمدرفیع نخعی |